• Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn - Grey Circle
 • Instagram

Copyrights © 2020 In Tune With You. All rights reserved.

  Pracuję z klientami posiadającymi prywatne ubezpieczenie w Aviva, VitalityHealth, WPA, AXA PPP, The Exeter, Allianz i Aetna Global. Jeśli posiadasz ubezpieczenie w innej firmie ubezpieczeniowej na terenie UK, daj znać, a ja sprobuję się zarejestrować jako ich terapeuta.

  Ania Dopierała. Jestem wykwalifikowaną psychoterapeutką pracujacą w nurcie integracyjnym. Swoją karierę rozpoczęłam ponad 10 lat temu, pracując jako terapeuta motywacyjny w Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień. Jako terapeutka organizowałam i prowadziłam grupę psychoedukacyjną, terapię krótko-terminową dla dzieci i małżonków osób uzależnionych oraz prowadziłam pomoc terapeutyczną przez telefon i online.

  Po przyjeździe do Anglii, moja kariera rozwinęła się w ramach NHS-u, gdzie przez wiele lat pracowałam jako konsultantka do spraw zdrowia psychicznego. W ciągu ostatnich kilku lat pracowałam z osobami doświadczającymi różnych problemów psychicznych, włączając w to problemy przewlekłe, takie jak psychoza, czy zaburzenia osobowości.

  Ukończyłam studium terapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie w Bradford, studium terapii skoncentrowanej na osobie w Manchester College, po czym wykwalifikowałam się jako psychoterapeutka na Uniwersytecie w Manchesterze.  W ostatnim czasie ukończyłam specjalistyczne studium pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania i specjalistyczny trening terapi Rewind (leczenie traumy). Obecnie uczę się Hipnointegratywnej psychoterapii głębii metodą Wernera Meinholda (H.I.I.T.) w krakowskim Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. 

  W ramach praktyki prywatnej, oferuję pomoc, która jest dostosowana do Twoich potrzeb tak w podejściu do terapii, jak i w długości terapii. Posiłkuję się długoletnim doświadczeniem i wiedzą, którą zdobyłam pracując w różnorodnych serwisach, jak i zróżnicowanym treningiem i szkoleniami. Jako podstawy używam empatycznej rozmowy, do której wplatam techniki i pomysły wyjęte z terapii poznawczo-behawioralnej, Gestalt i terapii psychodynamicznej. Jednoczesnie zakładam, że praca w terapii może się tylko odbyć na materiale, który wnosi mój klient, i w którym mój klient czuje się bezpiecznie. Zdecydowana większość mojej pracy odbywa się w hipnozie. W ramach praktyki prywatnej oferuję także REWIND Therapy, technikę, która pomaga pozbyć się koszmarów, niechcianych wizji i wspomnień traumatycznego wydarzenia bez potrzeby rozmawiania o tym wydarzeniu.

  Mogę pomóc Ci pozbyć się stanów lękowych, depresji, tendencji obsesyjnych, problemów w odżywianiu. Pracuję także z osobami, które przeżyły traumę oraz ich bliskimi (także z rodzinami osób, które popełniły przestępstwa na tle seksualnym), osobami, które mają trudnosci w kontaktach z innymi oraz z osobami, które przechodzą żałobę. Jednocześnie uznaję, że terapia nie zawsze musi wynikać z potrzeby ‘naprawienia’, ale może także służyć polepszeniu i wzmocnieniu zasobów, które kilent już posiada by wzmocnić poczucie wartości i zaszczepić optymizm i nastawienie ‘uda się’!

   

  Moja praca podlega regularnej superwizji. Jestem czlonkinią BACP i pracuję w ramach ich kodu etycznego.